Projelerimiz

image

ETİ BAKIR TESİSİ KUM FİLTRE TANKLARI İMALATI

3 Adet Arıtma Ünitesi Kum Filtresi Tankları İmalatları

image

OSB Fabrikamız

Çarşamba OSB Fabrikamız

image

ARTVİN-MADEN İLETİM HATTI

Proje kapsamında 6’’ çapında ve 11,4 mm et kalınlığındaki çelik boruların ağır arazi şartlarında büküm, montaj ve kaynak işlemleri tamamlanmıştır.

image

HKM3 SICAK HADDE MAKİNE MARKALAMA VE DEMONTAJI

Hkm3 Sıcak hadde,alüminyum sac levha makinası ve yardımcı ekipmanları,markalama ve de-montaj işi

image

Trabzon İçme Suyu İsale Hattı Projesi

Trabzon İçme Suyu İsale Hattı Projesi

image

ETİ BAKIR TESİSİ SÜLFİRİK ASİT TANKI MODERNİZASYONU İMALAT ve MONTAJ İŞLERİ

Sülfirik Asit Tankına ait Genel Revizyon ve Modernizasyon ihtiyacı hasıl olmuş bu kapsamda Çatı’ nın komple sökülerek yeniden imal edilmesi ve montajı

image

ETİ BAKIR-BİLYA ÜRETİM TESİSİ

Madenlerin öğütme prosesinde kullanılan yüksek sertlik ve mukamevet değerlerine sahip çelik bilyalar üreten tesis, yıllık 30000 ton kapasiteli olup, 20 mm’den 100 mm’ye kadar olan çaplarda üretim imkanı sağlamaktadır

image

ELECTROSTATIC PRECIPITATOR (ESP)

Sıcak ortamda (yaklaşık 300 ºC) toz toplama sistemi

image

Çelik Konstrüksiyon İmalat, Montaj-Demontaj, Kaynak, Mekanik ve Boru İşleri

Çelik ve Makine Konstrüksiyon İmalat ve Montaj İşleri, Makine Ekipman Montajları, Endüstriyel Borulama

image

Tereksay Altın Madeni Projesi

Tereksay bölgesinde hayata geçirdiği 1 milyon ton altın cevheri işleme kapasitesine sahip olacak maden tesisinin tüm mekanik montaj işlerin yapımını üstlendik.

image

Melen Projesi 3.Etap

İstanbul, Kocaeli ve Sakarya il sınırları içinde yapılmış olan Melen Ø3000 mm isale hattı inşaatı

image

Şehir İçi Doğal Gaz Dağıtım Şebekesi Botaş Kokulandırma Tankı İmalatı

Paslanmaz Çelik 3.000 lt ve 750 lt Doğal Gaz Kukulandırma Tankı İmalatları.

image

İstanbul Melen Projesi 2. Etap

Türkiye’nin en kalın çelik boru hattının montajı firmamız tarafından gerçekleştirilmiştir.

image

Mardin-Mazıdağı Gübre Fabrikası Projesi

Tüm tesislerde doğalgaz tesisat malzemeli imalat ve montaj işleri kapsamında teknik ve idari şartnamelere uygun olarak yapılmasını kapsamaktadır.

image

610 MW Doğalgaz Kombine Çevrim Santrali Projesi

Siemens SGT5 - 8000H gas türbini, siemens SGen5-3000W jeneratörü, siemens SSS360T yüksek basınçlı buhar türbini, siemens SST5-5000 alçak basınçlı buhar türbini

image

Ordu Melet Irmağı HES Projesi

Proje özellik olarak Türkiye’de en zor yapılabilir HES projesi olup, 1080 metrelik net düşü ile ilk sırada yer almaktadır.

image

Rize Civar Yerleşimler 2. Kısım İçme Suyu İsale Hattı İşi

53 km çelik hat 19 km Hdpe boru 2 adet kaptaj 13 adet maslak yapısı yaklaşık 160 adet sanat yapısı ve fiber optik kablo işleri yapımı tamamlanmıştır.

image

240 MW Doğalgaz Kombine Çevrim Santrali Projesi

Montajını tamamladığımız bu tesisi 2020-2021 tarihinde Özbekistan-Taşkent şehrinde montajı için demontajı ve sevk için paketlemesi tarafımızca tamamlanmıştır.

image

Mardin Mazıdağı Geri Kazanım ve Entegre Gübre Tesisi

Ham maddeleri aynı yerde üretilen bir tesis olmasıyla Türkiye de tek

image

Avrasya Tüneli İstanbul Boğazı Karayolu Tüp Geçiş Projesi 3

Tüp Geçiş Projesi

image

Soğutma Suyu Projesi

13,5 km uzunluğundaki termik santral soğutma suyu ve dönüş hattının φ3200x22mm çelik boruların toprak altı ve toprak üstü reglajı, kaynaklarının yapılması, 0 NDT kontrollerinin yapılması

image

Cenal Karabiga

Botaş Teknik Şartnameleri kapsamında,Botaş ana iletim hattı

image

Darıca II Hidroelektrik Enerji Santrali Projesi

OR-YA Holding bünyesinde Ordu ilinde faaliyet gösteren OR-YA Enerji Elektrik Üretim A.Ş. firmasına ait 75 MW DARICA II HES projesi mekanik işleri şirketimiz tarafından yürütülmektedir.

image

7MW Enerji Santrali

7 adet H.R.S.G. atıkısı kazanı montajı, 1 adet Buhar Türbini montajı, yardımcı sistemlerle ilgili makina ekipmanların montajı ve borulama işlemlerinin yapılması

image

Eti Alüminyum Bakım ve Modernizasyon Çalışmaları

Otto junker firmasına ait 2 adet alüminyum ergitme ve bekletme döküm fırını, Wagstaff’a ait döküm sistemi, 2 adet homojenleştirme fırını montajlarının yapılması, Sermas Biyet ve Ingot kesme sistemlerinin kurulumu, montajı ve devreye alınması.

image

KKTC İçme Suyu Temin Projesi

Dünyada bir ilk olan Türkiye’den Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne su temini projesini Kalyon Holding bünyesinde gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

image

Selçukgaz Doğalgaz Altyapı Yatırım İşleri

Cengiz Holding bünyesinde Samsun ilinde faaliyet gösteren SAMGAZ Doğalgaz Dağıtım A.Ş. ve Konya ilinde faaliyet gösteren SELÇUKGAZ Doğalgaz Dağıtım A.Ş.’nin lisans sınırları içinde tüm yüksek ve orta basınç çelik ana hatların imalatı

image

Samsun Amonyum Sülfat Fabrika Mekanik Montaj

Amonyum sülfat tesislerinin tank, reaktör, boru imaları ve montajı, tesisteki tüm makina ekipman ve borulamanın montajının yapılması, 500 ton çelik konstrüksiyon gübre stok ambarı çatı imalatı ve montajı işlerinin yapılması

image

İstanbul 3. Havaalanı (IGA)

Doğalgaz endüstriyel ve büyük tüketimli tesis projesi

image

Erzurum Atıksu Arıtma Tesisi Projesi

Kapasitesi 130.000 m3/gün olan tesisin makina ekipman ve boru montajının yapılması. Proje kapsamında 25mm’den başlayarak 1220 mm’ye kadar kullanılan paslanmaz boruların yerinde montajı ve kaynağının yapılması

image

Artvin 24 MW Hidroelektrik Enerji Santrali Projesi

3x8 MW Türbin montajı, borulama ve yardımcı makina ekipmanların montajının yapılması

image

Mardin Eti Bakır Mazıdağı Doğalgaz Projesi

Doğalgaz Projesi

image

Samsun Doğalgaz Hattı

Cengiz Holding bünyesinde Samsun ilinde faaliyet gösteren SAMGAZ Doğalgaz Dağıtım A.Ş. ve lisans sınırları içinde tüm yüksek ve orta basınç çelik ana hatların imalatı, düşük basınçlı polietilen ana hatlar

image

Asarcık Doğalgaz Hattı

Şirketimiz; Samsun ili Asarcık ilçesinde 2 adet Bölge Regülatörü, 3.665 metre 6'' orta basınç çelik boru hattı, 15.824 metre Polietilen boru hattı, 1.083 metre servis hatt

image

Eti Alüminyum

Türkiye’nin en büyük Alüminyum üreticisi Eti Alüminyum Aş. ile 2005 yılından bu zamana; modernizasyon, üretim kapasitesi artımı, çelik konstrüksiyon, genel boru montajlarını yapmaktayız.

image

Saski

Samsun büyükşehir belediyesi su ve kanalizasyon idaresi tarafın ihalesi yapılan ve uhdemizde kalan çarşamba ilçesi kanalizasyon hat ve parsel bağlantıları ,yağmursuyu hat ve ızgaraları

image

Afyon Dedeli Doğalgaz Kombine Çevrim Santrali Demontajı

Cengiz Enerji'nin Afyon'dan Özbekistan'a taşıyacak olduğu Doğalgaz Çevrim Santrali'nin söküm işleri firmamız tarafından üstlenilmiş olup, çelik konstrüksiyon da dahil olmak

image

Altın Madeni Paslanmaz Tank ve Boru Montajı

Konya Inlice ADR Plant tesisinde Esan Eczacıbaşı bünyesinde borulama, carbon column paslanmaz tank imalat ve montajını tamamlanmış bulunmaktayız.

image

Eti Bakır Amonyak Tesisi

22.000 Dia Inch boruma ile amonyak eşanjörü, ekonomizör, drenaj tankı, KO drum, seyreltilmiş amonyak soğutucu, hava soğutmalı kondenser, pompa ekipman montajları, 0 NDT ,

image

Eti Bakır Siirt Madenköy İşletmesi Paste Fill Tesisi Projesi

Çelik konstrüksiyon imalat ve montaj işleri ile tesis içi endüstriyel borulama işleri, ekipman montajları tamamlanmıştır.

image

İstanbul Ataköy Atıksu Arıtma Tesisi Projesi

Makina ekipman montajı ve borulama işlerinin yapılması. Ayrıca DN600, DN700, DN1000, DN1200, DN1400 mm çelik boru imalatları ve montajları tamamlanmıştır.

image

Konya 13 MW Kojenerasyon Tesisi Projesi

120ton/h buhar kapasiteli Aalborg kazan montajı, 13 MW buhar türbini montajı, yardımcı sistemlerle ilgili makina ekipmanlarının montajı ve borulama işlerinin yapılması, kireç tesisi kömür kırma eleme tesisi

image

Anot Pasta

Anot Pasta

image

Dikey Fırın Makina ve Ekipman Montajı Projesi

Eti Alüminyum bünyesinde bulunan, Flued Bad Furnace makina ve ekipman montajı. Fırın ve bunkerlerin kaynak işçiliği ve kurulumu tamamlanmıştır.

image

Elektro Filtre Makina ve Ekipman Montajı Projesi

Eti Alüminyum bünyesinde bulunan, Elektro Filter makina montaj ve kurulumu tamamlanmış olup devreye alması ile proje tamamlanmıştır.

image

Fırın Değişim ve Yenileme Projesi

Kazan içi boruların senelik değişim ve yenilenmesi, eski boruların sökülüp yenileri ile değiştirilmesi ekiplerimiz tarafından tamamlanmıştır.

image

Kontro Filter Makina ve Ekipman Montajı Projesi

Eti Alüminyum bünyesinde bulunan, Kontrol Filter, makina montaj ve kurulumu, borulama ve kaynak işçiliği yapılmış olup devreye alma ile proje tamamlanmıştır.

image

Pres Filter Makina ve Ekipman Montajı Projesi

Eti Alüminyum bünyesinde bulunan, Press Filter makina montaj ve kurulumu, borulama ve kaynak işçiliği yapılmış olup devreye alma ile proje tamamlanmıştır.

image

Rotlama Makina ve Ekipman Montajı

Tesis içi makina ve ekipman montajı, toz toplama ünitesi borulama işleri tamamlanmıştır.

image

Kalsinasyon Soğutma Kulesi İmalat ve Montaj Projesi

Kalsinasyon soğutma kulesi imalat ve montajı, boru ve pantolon imalat ve montajı, kule çevresi korkuluk ve platform imalat ve montajı tamamlanmıştır.

image

LNG Doğalgaz Arzı Projesi

Eti Bakır A.Ş.’ nin Küre / Kastamonu’ da kurulu tesisinde gaz arzı sağlamak için doğal gaz tesisatları, BOTAŞ Şartnamelerine, TSE Standartlarına uygun hazırlanmış, proje malzeme ve işçilik olarak tamamlanmıştır.

image

İstanbul Melen Projesi

Melen Projesi 2.Aşama İnşaatı, Ø3000mm 135 km isale hattından oluşmaktadır. 2.aşama isale hattının tamamlanmasıyla birlikte Melen sisteminden alınabilecek su miktarı yılda 575 milyon m3’e ulaşacaktır.

image

Mersin - KKTC İçme Suyu Temin Projesi

Dünyada bir ilk olan Türkiye’den Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne su temini projesini Kalyon Holding bünyesinde gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

image

Ordu Darıca II Hidroelektrik Enerji Santrali Projesi

OR-YA Holding bünyesinde Ordu ilinde faaliyet gösteren OR-YA Enerji Elektrik Üretim A.Ş. firmasına ait 75 MW DARICA II HES projesi mekanik işleri şirketimiz tarafından yürütüldü.

image

Samsun 7MW Enerji Santrali

7 adet HRSG (Heat Recovery Steam Generator) atık ısı kazanı montajı, 1 adet buhar türbini montajı, yardımcı sistemlerle ilgili makina ekipmanların montajı ve borulama işlemlerinin yapılması.

image

240 MW Doğalgaz Kombine Çevrim Santrali Projesi

1 adet 40 MW gücünde siemens buhar türbini montajı, yardımcı sistemlerle ilgili makina ekipmanları montajı ve borulama işlerinin yapılması, 500 ton çelik konstrüksiyon montajı 2x100 MW toplam 200 MW gücünde GELMS 100 gaz türbini montajı

image

610 MW Doğalgaz Kombine Çevrim Santrali Projesi

Siemens SGT5 - 8000H gas türbini, siemens SGen5-3000W jeneratörü, siemens SSS360T yüksek basınçlı buhar türbini, siemens SST5-5000 alçak basınçlı buhar türbini

image

Soda Binası Paslanmaz Boru Montajı

Eski çelik borular sökülüp, paslanmaz borular ile değişimi yapılmıştır.

image

Samsun-Yeşilyurt Demir Çelik ve Liman İşletmeleri- Filmaşin(Kangal) Hattı Projesi

Yeşilyurt A.Ş.'nin kendi bünyesinde faaliyete geçirmeyi planladığı Filmaşin (Kangal) Hattı Projesi'nin borulama ve ekipman montaj işleri ile Arıtma Tesisi'nin borulama ve ekipman montaj işlerini üstlendik.

image

Zonguldak 1360 MW Termik Santral Soğutma Suyu Projesi

13,5 km uzunluğundaki termik santral soğutma suyu ve dönüş hattının 3200x22mm çelik boruların toprak altı ve toprak üstü reglajı, kaynaklarının yapılması, 0 NDT kontrollerinin yapılması.

image

Asarcık-Kavak BOTAŞ SAMGAZ Doğalgaz İletim Hattı

Asarcık-Kavak 12'' Doğalgaz İletim Hattı çalışmalarımız devam etmektedir.

image

Çarşamba-Saski Altyapı Çalışması

Çarşamba-Saski Altyapı Çalışması

image

OSB Fabrikamız

Çarşamba OSB Fabrikamız

image

HKM3 SICAK HADDE MAKİNE MARKALAMA VE DEMONTAJI

Hkm3 Sıcak hadde,alüminyum sac levha makinası ve yardımcı ekipmanları,markalama ve de-montaj işi

image

ETİ BAKIR TESİSİ SÜLFİRİK ASİT TANKI MODERNİZASYONU İMALAT ve MONTAJ İŞLERİ

Sülfirik Asit Tankına ait Genel Revizyon ve Modernizasyon ihtiyacı hasıl olmuş bu kapsamda Çatı’ nın komple sökülerek yeniden imal edilmesi ve montajı

image

ETİ BAKIR-BİLYA ÜRETİM TESİSİ

Madenlerin öğütme prosesinde kullanılan yüksek sertlik ve mukamevet değerlerine sahip çelik bilyalar üreten tesis, yıllık 30000 ton kapasiteli olup, 20 mm’den 100 mm’ye kadar olan çaplarda üretim imkanı sağlamaktadır

image

Çelik Konstrüksiyon İmalat, Montaj-Demontaj, Kaynak, Mekanik ve Boru İşleri

Çelik ve Makine Konstrüksiyon İmalat ve Montaj İşleri, Makine Ekipman Montajları, Endüstriyel Borulama

image

Samsun Doğalgaz Hattı

Cengiz Holding bünyesinde Samsun ilinde faaliyet gösteren SAMGAZ Doğalgaz Dağıtım A.Ş. ve lisans sınırları içinde tüm yüksek ve orta basınç çelik ana hatların imalatı, düşük basınçlı polietilen ana hatlar

image

Eti Alüminyum

Türkiye’nin en büyük Alüminyum üreticisi Eti Alüminyum Aş. ile 2005 yılından bu zamana; modernizasyon, üretim kapasitesi artımı, çelik konstrüksiyon, genel boru montajlarını yapmaktayız.

image

Saski

Samsun büyükşehir belediyesi su ve kanalizasyon idaresi tarafın ihalesi yapılan ve uhdemizde kalan çarşamba ilçesi kanalizasyon hat ve parsel bağlantıları ,yağmursuyu hat ve ızgaraları

image

Asarcık-Kavak BOTAŞ SAMGAZ Doğalgaz İletim Hattı

Asarcık-Kavak 12'' Doğalgaz İletim Hattı çalışmalarımız devam etmektedir.

image

Çarşamba-Saski Altyapı Çalışması

Çarşamba-Saski Altyapı Çalışması

image

ETİ BAKIR TESİSİ KUM FİLTRE TANKLARI İMALATI

3 Adet Arıtma Ünitesi Kum Filtresi Tankları İmalatları

image

ARTVİN-MADEN İLETİM HATTI

Proje kapsamında 6’’ çapında ve 11,4 mm et kalınlığındaki çelik boruların ağır arazi şartlarında büküm, montaj ve kaynak işlemleri tamamlanmıştır.

image

Trabzon İçme Suyu İsale Hattı Projesi

Trabzon İçme Suyu İsale Hattı Projesi

image

ELECTROSTATIC PRECIPITATOR (ESP)

Sıcak ortamda (yaklaşık 300 ºC) toz toplama sistemi

image

Tereksay Altın Madeni Projesi

Tereksay bölgesinde hayata geçirdiği 1 milyon ton altın cevheri işleme kapasitesine sahip olacak maden tesisinin tüm mekanik montaj işlerin yapımını üstlendik.

image

Melen Projesi 3.Etap

İstanbul, Kocaeli ve Sakarya il sınırları içinde yapılmış olan Melen Ø3000 mm isale hattı inşaatı

image

Şehir İçi Doğal Gaz Dağıtım Şebekesi Botaş Kokulandırma Tankı İmalatı

Paslanmaz Çelik 3.000 lt ve 750 lt Doğal Gaz Kukulandırma Tankı İmalatları.

image

İstanbul Melen Projesi 2. Etap

Türkiye’nin en kalın çelik boru hattının montajı firmamız tarafından gerçekleştirilmiştir.

image

Mardin-Mazıdağı Gübre Fabrikası Projesi

Tüm tesislerde doğalgaz tesisat malzemeli imalat ve montaj işleri kapsamında teknik ve idari şartnamelere uygun olarak yapılmasını kapsamaktadır.

image

610 MW Doğalgaz Kombine Çevrim Santrali Projesi

Siemens SGT5 - 8000H gas türbini, siemens SGen5-3000W jeneratörü, siemens SSS360T yüksek basınçlı buhar türbini, siemens SST5-5000 alçak basınçlı buhar türbini

image

Ordu Melet Irmağı HES Projesi

Proje özellik olarak Türkiye’de en zor yapılabilir HES projesi olup, 1080 metrelik net düşü ile ilk sırada yer almaktadır.

image

Rize Civar Yerleşimler 2. Kısım İçme Suyu İsale Hattı İşi

53 km çelik hat 19 km Hdpe boru 2 adet kaptaj 13 adet maslak yapısı yaklaşık 160 adet sanat yapısı ve fiber optik kablo işleri yapımı tamamlanmıştır.

image

240 MW Doğalgaz Kombine Çevrim Santrali Projesi

Montajını tamamladığımız bu tesisi 2020-2021 tarihinde Özbekistan-Taşkent şehrinde montajı için demontajı ve sevk için paketlemesi tarafımızca tamamlanmıştır.

image

Mardin Mazıdağı Geri Kazanım ve Entegre Gübre Tesisi

Ham maddeleri aynı yerde üretilen bir tesis olmasıyla Türkiye de tek

image

Avrasya Tüneli İstanbul Boğazı Karayolu Tüp Geçiş Projesi 3

Tüp Geçiş Projesi

image

Soğutma Suyu Projesi

13,5 km uzunluğundaki termik santral soğutma suyu ve dönüş hattının φ3200x22mm çelik boruların toprak altı ve toprak üstü reglajı, kaynaklarının yapılması, 0 NDT kontrollerinin yapılması

image

Cenal Karabiga

Botaş Teknik Şartnameleri kapsamında,Botaş ana iletim hattı

image

Darıca II Hidroelektrik Enerji Santrali Projesi

OR-YA Holding bünyesinde Ordu ilinde faaliyet gösteren OR-YA Enerji Elektrik Üretim A.Ş. firmasına ait 75 MW DARICA II HES projesi mekanik işleri şirketimiz tarafından yürütülmektedir.

image

7MW Enerji Santrali

7 adet H.R.S.G. atıkısı kazanı montajı, 1 adet Buhar Türbini montajı, yardımcı sistemlerle ilgili makina ekipmanların montajı ve borulama işlemlerinin yapılması

image

Eti Alüminyum Bakım ve Modernizasyon Çalışmaları

Otto junker firmasına ait 2 adet alüminyum ergitme ve bekletme döküm fırını, Wagstaff’a ait döküm sistemi, 2 adet homojenleştirme fırını montajlarının yapılması, Sermas Biyet ve Ingot kesme sistemlerinin kurulumu, montajı ve devreye alınması.

image

KKTC İçme Suyu Temin Projesi

Dünyada bir ilk olan Türkiye’den Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne su temini projesini Kalyon Holding bünyesinde gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

image

Selçukgaz Doğalgaz Altyapı Yatırım İşleri

Cengiz Holding bünyesinde Samsun ilinde faaliyet gösteren SAMGAZ Doğalgaz Dağıtım A.Ş. ve Konya ilinde faaliyet gösteren SELÇUKGAZ Doğalgaz Dağıtım A.Ş.’nin lisans sınırları içinde tüm yüksek ve orta basınç çelik ana hatların imalatı

image

Samsun Amonyum Sülfat Fabrika Mekanik Montaj

Amonyum sülfat tesislerinin tank, reaktör, boru imaları ve montajı, tesisteki tüm makina ekipman ve borulamanın montajının yapılması, 500 ton çelik konstrüksiyon gübre stok ambarı çatı imalatı ve montajı işlerinin yapılması

image

İstanbul 3. Havaalanı (IGA)

Doğalgaz endüstriyel ve büyük tüketimli tesis projesi

image

Erzurum Atıksu Arıtma Tesisi Projesi

Kapasitesi 130.000 m3/gün olan tesisin makina ekipman ve boru montajının yapılması. Proje kapsamında 25mm’den başlayarak 1220 mm’ye kadar kullanılan paslanmaz boruların yerinde montajı ve kaynağının yapılması

image

Artvin 24 MW Hidroelektrik Enerji Santrali Projesi

3x8 MW Türbin montajı, borulama ve yardımcı makina ekipmanların montajının yapılması

image

Mardin Eti Bakır Mazıdağı Doğalgaz Projesi

Doğalgaz Projesi

image

Asarcık Doğalgaz Hattı

Şirketimiz; Samsun ili Asarcık ilçesinde 2 adet Bölge Regülatörü, 3.665 metre 6'' orta basınç çelik boru hattı, 15.824 metre Polietilen boru hattı, 1.083 metre servis hatt

image

Afyon Dedeli Doğalgaz Kombine Çevrim Santrali Demontajı

Cengiz Enerji'nin Afyon'dan Özbekistan'a taşıyacak olduğu Doğalgaz Çevrim Santrali'nin söküm işleri firmamız tarafından üstlenilmiş olup, çelik konstrüksiyon da dahil olmak

image

Altın Madeni Paslanmaz Tank ve Boru Montajı

Konya Inlice ADR Plant tesisinde Esan Eczacıbaşı bünyesinde borulama, carbon column paslanmaz tank imalat ve montajını tamamlanmış bulunmaktayız.

image

Eti Bakır Amonyak Tesisi

22.000 Dia Inch boruma ile amonyak eşanjörü, ekonomizör, drenaj tankı, KO drum, seyreltilmiş amonyak soğutucu, hava soğutmalı kondenser, pompa ekipman montajları, 0 NDT ,

image

Eti Bakır Siirt Madenköy İşletmesi Paste Fill Tesisi Projesi

Çelik konstrüksiyon imalat ve montaj işleri ile tesis içi endüstriyel borulama işleri, ekipman montajları tamamlanmıştır.

image

İstanbul Ataköy Atıksu Arıtma Tesisi Projesi

Makina ekipman montajı ve borulama işlerinin yapılması. Ayrıca DN600, DN700, DN1000, DN1200, DN1400 mm çelik boru imalatları ve montajları tamamlanmıştır.

image

Konya 13 MW Kojenerasyon Tesisi Projesi

120ton/h buhar kapasiteli Aalborg kazan montajı, 13 MW buhar türbini montajı, yardımcı sistemlerle ilgili makina ekipmanlarının montajı ve borulama işlerinin yapılması, kireç tesisi kömür kırma eleme tesisi

image

Anot Pasta

Anot Pasta

image

Dikey Fırın Makina ve Ekipman Montajı Projesi

Eti Alüminyum bünyesinde bulunan, Flued Bad Furnace makina ve ekipman montajı. Fırın ve bunkerlerin kaynak işçiliği ve kurulumu tamamlanmıştır.

image

Elektro Filtre Makina ve Ekipman Montajı Projesi

Eti Alüminyum bünyesinde bulunan, Elektro Filter makina montaj ve kurulumu tamamlanmış olup devreye alması ile proje tamamlanmıştır.

image

Fırın Değişim ve Yenileme Projesi

Kazan içi boruların senelik değişim ve yenilenmesi, eski boruların sökülüp yenileri ile değiştirilmesi ekiplerimiz tarafından tamamlanmıştır.

image

Kontro Filter Makina ve Ekipman Montajı Projesi

Eti Alüminyum bünyesinde bulunan, Kontrol Filter, makina montaj ve kurulumu, borulama ve kaynak işçiliği yapılmış olup devreye alma ile proje tamamlanmıştır.

image

Pres Filter Makina ve Ekipman Montajı Projesi

Eti Alüminyum bünyesinde bulunan, Press Filter makina montaj ve kurulumu, borulama ve kaynak işçiliği yapılmış olup devreye alma ile proje tamamlanmıştır.

image

Rotlama Makina ve Ekipman Montajı

Tesis içi makina ve ekipman montajı, toz toplama ünitesi borulama işleri tamamlanmıştır.

image

Kalsinasyon Soğutma Kulesi İmalat ve Montaj Projesi

Kalsinasyon soğutma kulesi imalat ve montajı, boru ve pantolon imalat ve montajı, kule çevresi korkuluk ve platform imalat ve montajı tamamlanmıştır.

image

LNG Doğalgaz Arzı Projesi

Eti Bakır A.Ş.’ nin Küre / Kastamonu’ da kurulu tesisinde gaz arzı sağlamak için doğal gaz tesisatları, BOTAŞ Şartnamelerine, TSE Standartlarına uygun hazırlanmış, proje malzeme ve işçilik olarak tamamlanmıştır.

image

İstanbul Melen Projesi

Melen Projesi 2.Aşama İnşaatı, Ø3000mm 135 km isale hattından oluşmaktadır. 2.aşama isale hattının tamamlanmasıyla birlikte Melen sisteminden alınabilecek su miktarı yılda 575 milyon m3’e ulaşacaktır.

image

Mersin - KKTC İçme Suyu Temin Projesi

Dünyada bir ilk olan Türkiye’den Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne su temini projesini Kalyon Holding bünyesinde gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

image

Ordu Darıca II Hidroelektrik Enerji Santrali Projesi

OR-YA Holding bünyesinde Ordu ilinde faaliyet gösteren OR-YA Enerji Elektrik Üretim A.Ş. firmasına ait 75 MW DARICA II HES projesi mekanik işleri şirketimiz tarafından yürütüldü.

image

Samsun 7MW Enerji Santrali

7 adet HRSG (Heat Recovery Steam Generator) atık ısı kazanı montajı, 1 adet buhar türbini montajı, yardımcı sistemlerle ilgili makina ekipmanların montajı ve borulama işlemlerinin yapılması.

image

240 MW Doğalgaz Kombine Çevrim Santrali Projesi

1 adet 40 MW gücünde siemens buhar türbini montajı, yardımcı sistemlerle ilgili makina ekipmanları montajı ve borulama işlerinin yapılması, 500 ton çelik konstrüksiyon montajı 2x100 MW toplam 200 MW gücünde GELMS 100 gaz türbini montajı

image

610 MW Doğalgaz Kombine Çevrim Santrali Projesi

Siemens SGT5 - 8000H gas türbini, siemens SGen5-3000W jeneratörü, siemens SSS360T yüksek basınçlı buhar türbini, siemens SST5-5000 alçak basınçlı buhar türbini

image

Soda Binası Paslanmaz Boru Montajı

Eski çelik borular sökülüp, paslanmaz borular ile değişimi yapılmıştır.

image

Samsun-Yeşilyurt Demir Çelik ve Liman İşletmeleri- Filmaşin(Kangal) Hattı Projesi

Yeşilyurt A.Ş.'nin kendi bünyesinde faaliyete geçirmeyi planladığı Filmaşin (Kangal) Hattı Projesi'nin borulama ve ekipman montaj işleri ile Arıtma Tesisi'nin borulama ve ekipman montaj işlerini üstlendik.

image

Zonguldak 1360 MW Termik Santral Soğutma Suyu Projesi

13,5 km uzunluğundaki termik santral soğutma suyu ve dönüş hattının 3200x22mm çelik boruların toprak altı ve toprak üstü reglajı, kaynaklarının yapılması, 0 NDT kontrollerinin yapılması.