Grup Firmalarımız

image

Test Elek

Firmamız TEST ELEK Markası ile Samsun’da 1000 m2 kapalı alanda yüksek kapasiteli bir tesis ile Çelik Elek imalatına başlamıştır.

Tesisimizde alanında uzman tecrübeli ekibimiz ile kaliteli hammaddeyi özenli işçilikle birleştirerek TEST MAKİNA adına uygun yüksek kalitede elekler üretmekteyiz.

Karadeniz bölgesinde çelik elek alanında tek imalatçı konumunda olan firmamız bölgemizde ve yurt içi-yurt dışı bütün potansiyel müşterilerimize hitap edecek şekilde yüksek üretim kapasitesi ve hazır stok bulunduracak şekilde üretimine devam etmektedir.

ZMS YILDIRIM

2018 yılında Limited şirket olarak kurulan firmamız Türkiye’nin önde gelen sanayi, alt yapı ve imalat kuruluşlarından biri olma yolunda hızla ilerlemektedir. 

ZMS YILDIRIM; farklı alanlardaki tecrübe ve bilgi birikimi, yüksek teknolojiye sahip AR-GE çalışmaları, üretim kapasitesi ile Türk ekonomisine katkı sağlayan en güçlü firmalar arasında olma yolunda hedeflerini belirlemiştir.

Şirketimiz kuruluşundan itibaren ödün vermediği kurumsal etik değerleri, tüm hizmetlerinde uyguladığı üstün kalite ilkesi ve insana yatırım politikası ile güven ve saygınlığın simgesi olma yolunda ilerlemektedir.

Gelişmiş teknik ve teknolojik altyapısı sayesinde maliyetlerini minimize edebilen bir kurum olan şirketimiz sahip olduğu uzman kadrosu ile sahada oluşabilecek herhangi bir teknik aksaklığı hızlıca giderebilecek kabiliyete sahiptir. 

Şirketimiz bünyesinde bulunan 9 teknik personel, 55 kaynakçı, kaynakçı yardımcısı ve yardımcı personelin yanı sıra Kalite Yönetim Sistemleri, İş Sağlığı ve Güvenliği Birimi ile 2.000 metrekare kapalı alana sahip imalathanemizde üretimlerimiz devam etmektedir.

Ayrıca yüklenicisi olduğu projelerin ihtiyaçlarına özel çözümler de geliştiren şirketimiz, teknolojinin hızını yakaladığı sürece kendi performansının da artacağını benimseyen bir anlayış ile üstlendiği projeleri gerçekleştirmektedir.

ZMS YILDIRIM bütün faaliyet alanlarındaki Ulusal ölçekli projeleri ile Türkiye’ye ve Türk Ekonomisine değer katmaya devam edecektir.

image

En İyi Müşteri Deneyimi İçin İletişime Geçin