Hakkımızda

shape
image
image
Sanayi Altyapınızı İnşa Edin.

İleri Teknoloji, Güvenilir Çözümler

34 yılı aşkın tecrübemiz ile, Türkiye’nin önde gelen sanayi, alt yapı ve imalat kuruluşlarından biri olma yolunda hızla ilerlemektedir. Şirketimiz kuruluşundan itibaren tamamladığı projelerde müşteri memnuniyetini kazanmayı hedef belirlemiştir. Bu memnuniyetin süre gelmesi ve sürekliliği başarımızın en büyük nişanesidir. Uzman kadromuz ve tecrübemiz ile, maliyetlerinizi minimize edecek,sahaya yönelik detay çözümler ile sizlerin yanınızdayız. İş güvenliğinden ödün vermeden, insana değer katan bir anlayış ile projelerimizi sürdürmekteyiz...

Vizyonumuz

Dünya çapında hizmet veren Mühendislik, Mekanik ve İnşaat alanında en yenilikçi firmalardan biri olmak.

Misyonumuz

Kalite ve iş güvenliğinden ödün vermeden, çağdaş anlayışla en iyi hizmeti sunmak.

Değerlerimiz

Kalite, Güven, İtibar

Tüm projeleri hatasız ve zamanında teslim etmek, sağlam ve nitelikli iş çıkartmak, en güvenilir mal ve hizmeti üretmek taahhüdümüzdür. Bunları gerçekleştirirken dürüstlükten, doğruluktan ve tutarlılıktan asla taviz verilmez. Hiç durmaksızın gücümüz yettiğince çalışmak, yüksek başarıyı hedeflemek ve hep daha ileriye ulaşmak, en vazgeçilmez ilkemizdir.

Geleneklere Bağlılık ve Yeniliklere Açıklık

Köklü ve kalıcı değerlerimizden oluşan temel üzerine, çağdaş ve ilerici yaklaşımları özenle yerleştirerek yaratırız geleceğimizi. Sürekli öğrenen ve gelişen yapımızla çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize görünür katkılar sağlamak için çalışırız.

Toplumsal Fayda

Toplumun bir parçası olduğumuzun farkındalığıyla, şirket hedefleri ile ülke ve toplum çıkarlarının uyum içinde olmasına özen gösteririz. Sürdürülebilir bir gelecek yaratmak için, sosyal ve toplumsal görev bilinci içinde üzerimize düşen yükümlülükleri araştırır ve bunları en faydalı olacak şekilde yerine getiririz.

Dürüstlük

Tüm faaliyetlerimizde ilgili yasa ve yönetmeliklere ve uluslararası kabul görmüş etik değerlere istisnasız uygun davranır, dürüstlüğümüzden ödün vermeyiz...

En Büyük Yatırımımız Çalışanlarımız..

İnsan Kaynakları

En değerli kaynağımız çalışanlarımızdır. Öncelikle çalışanlarımızın motivasyonlarını korumak, fikirlerini özgürce ifade etmeleri sağlamak en önem verdiğimiz konuların başında gelir. İş güvenliği ise bizler için her şeyden önemlidir.

Öngördüğümüz fikirleri gerçekleştirmeyi, ülkemize katkı sağlamayı insan kaynaklarımızla temellendiriyoruz. Bu doğrultuda birçok çalışmalar yapmaktayız.Böylece başarılarımızı benzersiz kıldığımıza inanıyoruz. İnsan kaynaklarına gerekli yetkinlik ve becerilerin kazandırılması, en büyük yatırımlarımızdan biridir.

12

Vinçlerimiz

7

Greyder, Loader Ve Kazıcı Yükleyicilerimiz

4

Forklift, Bobcat Ve Silindirlerimiz

7

Çekici, Low-Bed Ve Dorselerimiz

11

Elek İmalatımız

17

Kamyonlarımız

13

Ekskavatörlerimiz

9

İmalat Makinalarımız

Gelişimin İzinde Önceki Günlerimizi Aşan Adımlar

Faaliyet Alanlarımız

icon

Baraj ve Hes

Hidroelektrik santralleri ve baraj projeleri için türbin, dağıtıcı borular, cebri borular, baraj kapak imalat, montaj ve kaynaklarının yanı sıra tüm mekanik işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır.

icon

Enerji Santrali

Test Makina olarak doğalgaz kombine çevrim santralleri ve katı atık enerji santrallerinin mekanik montajı, çelik konstrüksiyon imalatlarını

icon

Kentsel Altyapı Çalışmaları

İnsan hayatının vazgeçilmezi olan suyun yaşam alanlarımızda kesintisiz sağlanabilmesi için şirketimiz; şehir su iletim hatları, isale boru hatları, atık su borularının inşaat ve mekanik işlerini yürütmektedir.

icon

Boru Hattı, Doğalgaz

Şirketimiz 34 yılı aşkın tecrübesiyle insan konforunun vazgeçilmezi olan doğalgazın evlere güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak amacıyla yüksek ve orta basınç çelik ana hatların imalatı,

icon

Çelik Konstruksiyon

Çözüm odaklı, projelere anlık çözümler üretebilen firmamız Samsun, Konya, Trabzon ve İstanbul’da bulunan atölyeleri ile iş ortaklarına katma değer sağlamaktadır.

icon

Basınçlı Kap İmalatları

İş ortaklarımızın talepleri doğrultusunda basınçlı asit tankları, gaz tankları asetilen tankları ve tüpleriİçinde zehirli ve zararlı gazların bulunduğu

En İyi Müşteri Deneyimi İçin İletişime Geçin